MLB Prospect Mailbag: Dodgers Pitching Factory Reloaded (2024)

analiza

Ezequiel Tovar jedzie kolejką górską w swoim debiutanckim sezonie, podczas gdy Braves mogli znaleźć innego świetnego miotacza na początek.

Przy tak wielu wydarzeniach w Minor League i tak wielu tematach do omówienia. Prześlę Twoje potencjalne pytania na moim osobistym Twitterze, aby otrzymać na nie odpowiedź w tej pisemnej torbie pocztowej. jak w naszymPodcast dla potencjalnego klienta „The Call Up”co dwa tygodnie Wspaniale jest widzieć, jak napływają wszystkie pytania. A niektóre pytania, których nie otrzymałem w tej części pisemnej, mogą zostać poruszone w podcaście.

Jeśli przegapiłeś możliwość odpowiedzi na to pytanie zwrotne, nie martw się, wrócę tutaj, aby odpowiedzieć na więcej pytań dotyczących poczty zwrotnej.mój osobisty twitterJuż wkrótce. Dziękujemy tym, którzy przesłali pytania!

Myśli o Luisie Matosie [Giants] i gdzie umieściłbyś go teraz w pierwszej setce? –@SFGiantsFan2840

Chłopaki, kolejki górskie Luisa Matosa są super zabawne. A dziecko ma dopiero 21 lat! dla przejrzystości Wyprzedziłem Matosa przed 2022 rokiem, umieszczając go w pierwszej 50 na naszej przedsezonowej liście.Kontuzje, zbliżające się problemy. i drastycznie zmniejszona prędkość wyjściowa, co skutkowało 0,619 OPS przy High-A, po którym nastąpił słaby występ w przyjaznej pałkarzom Arizona Fall League.

Ponieważ odkrywamy, że większość branż Prawdopodobnie jest jeszcze za wcześnie, aby odchodzić od Matosa.Nie znalazłeś go na liście 100 najlepszych przed tym sezonem. I nie jest poważnie brany pod uwagę dla naszego zespołu. Patrząc wstecz, był 20-latkiem, który musiał radzić sobie z kontuzjami, których niekoniecznie znaliśmy w takim stopniu. Ale to wystarczyło, aby trzymać go z dala od boiska przez rozsądną ilość czasu i wpłynąć na jego dane dotyczące odbijania.

reklama

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

Szybko do przodu w tym roku, Matos nie tylko wyglądał na silnego, ale gra wydawała mu się również wolniejsza. Umiejętności „piłka za piłkę” są zawsze obecne. Ale podejście zbyt agresywne i wymagające ze świadomością wysokości boiska zepsuło uczucie uderzania w High-A, zwłaszcza gdy nie czuł się w 100% pełny.

Teraz w trybie Double-A i krótko w Triple-A, Matos chodzi więcej niż kiedykolwiek, uderzając zaledwie o 8%. Kluczowym wskaźnikiem, który pomógł Matosowi dojść do tego punktu, jest 10% spadek szybkości pościgu. Zmniejszając o połowę szybkość zamachu do 7% po tym, jak w zeszłym roku odnotował 0,600 OPS za złamaną piłkę, 21-latek ma również wysoki 0,900 OPS za narzut i jest bardziej doświadczony. W tym momencie powinien znaleźć się wśród 75 najlepszych kandydatów.

Wygląda na to, że giganci szansy, Luis Matos, w końcu powrócili. Niedawno awansował do Triple-A po trafieniu: .304/.398/.443 w 31 grach Double-A, 13% wskaźnika walk, 9% wskaźnika uderzeń.

Szybkość pościgu spadła o 10%, 90-ty percentyl EV wzrósł o 4 mile na godzinę. Zmniejszono szybkość ataku z 14% do 7%.pic.twitter.com/aZmC5nPWgE

— Opactwo Leighton (@AramLeighton8)16 maja 2023 r

Nadal wierzę, że [Ezequiel] Tovar jest świetnym shortstopem na dłuższą metę. Nawet przy ograniczonym kontakcie i problemach z dotykiem? –@MattyOT3

Cóż, jest tu wiele do rozpakowania. Zacznę od zmagań Tovara i dodam kontekst, dlaczego uważam, że cierpliwość jest ważna. Tovar jest jednym z najgorzej wykwalifikowanych pałkarzy w baseballu, ma też 0,603 OPS (48 wRC+). Wskaźnik absencji na poziomie 31% i prawie żaden pieszy

Po stronie defensywnej Tovar nadal się poprawia. co jest już uważane za powyżej średniej w dużych ligach Ma potencjał, by być jednym z lepszych obrońców na pozycji National League.

W końcu Tovar powinien być czymś więcej niż pierwszym shortstopem i rozumiem, dlaczego doszliśmy do punktu, w którym zadano to pytanie. na końcu Uważam, że zmagania Tovara bardziej wskazują na przecenienie jego gotowości niż jego umiejętności. Mając 21 lat i 9 miesięcy, Tovar jest młodszy od potencjalnych kandydatów, takich jak Brooks Lee i Tyler Soderstrom, i starszy. Noelvi Marte i Marco Luciano zaledwie kilka miesięcy.

Tovar osiągnął doskonały wynik wśród słabszych i szybko zadomowił się w Double-A. Zanotował mocny rekord w 66 meczach, zanim upadł z powodu kontuzji pod koniec czerwca ubiegłego roku. Po jego powrocie we wrześniu Rockies przydzielili go bezpośrednio do Triple-A, gdzie rozegrał tylko pięć meczów, zanim został powołany do wielkich lig na ostatni mecz w 2022 roku.

reklama

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

patrząc wstecz To dziwny i surowy sposób radzenia sobie z najlepszymi potencjalnymi klientami, nawet jeśli są obeznani z makijażem i dobrze zaokrągleni. Niektóre z czerwonych flag w jego profilu ofensywnym obejmują 36% wskaźnik pościgu, 16% wskaźnik ataku z zamachu oraz niższą liczbę w porównaniu z przebijaniem piłki w Double-A. Prawdziwe i naturalne odczucie uderzenia. Ale o wiele trudniej jest uciec od jakichkolwiek nieefektywności. w wielkich ligach

Jak dotąd w tym sezonie Tovar goni prawie 40% swojego skoku, a bas eksplodował kulami o jakości MLB (.130/.159/.215). publikując wskaźnik pościgu wynoszący 52% w porównaniu z rotacją.

Kiedy teraz patrzę na Tovara, widzę talent, który uczynił go jednym z najlepszych kandydatów w baseballu. Ale widziałem też kogoś, kto rozegrał wszystkie 70 meczów na poziomie High-A przed debiutem w MLB, utalentowanego gracza, który potrafił nosić maskę. Wrażliwość w jego podejściu, z naturalnym talentem, Tovar mógłby rozpocząć rok jako Triple-A bardzo dobrze, 110 wRC+ z dobrą obroną i K za nisko, i nikt nie martwiłby się zbytnio, ponieważ ma 21 lat w Triple. -A Ale z jakiegoś powodu, kiedy drużyna MLB staje się agresywna wobec faceta. zabraknie nam cierpliwości

To naciągany sposób na powiedzenie, że myślę, że się spieszy z powodu niesamowitego makijażu i rękawiczek gotowych do MLB. Założę się, że jest popularny w klubie i dobrze pasuje. Jest dla nich atutem na shortstopie. Ale nie ma wystarczającego doświadczenia w grach rakietowych, aby regularnie uderzać na tym poziomie. Myślę, że się tam dostanie. Ale może to zająć trochę czasu. Nie czas J.P. Crawforda (trzy lata) - jak czas Kyle'a Tuckera (jeden rok).

Ezequiel Tovar zrobił to ostatniej nocy gołymi rękami 🔥#Skalisty|#dodatkowy bas.pic.twitter.com/PJ2DY6chsT

— Extrabase ⚾️ (@ElExtrabase)25 maja 2023 r

Jak blisko są Bryan Woo i Jonatan Clase do pierwszej setki?@Lyle_Goldstein

System farm Seattle Mariners może zostać przeładowany na naszych oczach. Po tym, jak zespół wymienił się, wśród 100 najlepszych kandydatów do występów w wielkiej lidze znaleźli się między innymi: Noelvi Marte, Edwin Arroyo, Brandon Williamson i Connor Phillips. Perspektywy takie jak Bryan Woo, Jonatan Clase, Cole Young, a nawet Tyler Locklear również pukają. drzwi czołowej 100. To nie dotyczy praworęcznego Bryce'a Millera, którego mamy w naszym przedsezonie.

reklama

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

Aby konkretnie odpowiedzieć na pytanie Lyle'a (przy okazji, zachęcam wszystkich fanów Mariners doŚledź Lyle'a na Twitterze.i sprawdź jegopodcast marynarski) Woo i Clase to wirtualne zamki, które w nadchodzących tygodniach znajdą się na liście 100 najlepszych aktualizacji. Nienawidzę tego łamać Ale chcę tylko porozmawiać o tej dwójce.

Woo jest wycięty z tego samego materiału, co Bryce Miller: używa głównie szybkiej piłki, w której uderzający wydaje się walczyć o zdobycie szczytu. Nawet jeśli od tego zależy ich życie. Podobnie jak Miller, Woo miał ponad 20-calowe IVB na swojej szybkiej piłce w połowie lat 90-tych, co było bardziej grywalne z kątami ataku. (lub punkt zwolnienia) jest absurdalnie niski.

Chociaż słabsi są nieco w tyle, Woo jest pewny swojej mocy i zdolności do niszczenia strefy (71% współczynnika trafień), co pozwala mu dotrzeć do piłki wcześniej w 60% przypadków ze świetnymi wynikami. Były zawodnik szóstej rundy może poprowadzić swoją szybką piłkę do sukcesu w wielkiej lidze. zupełnie jak Miller A jego przeciętny suwak jest wystarczająco dobrą opcją, by Woo uderzył w sufit. Musi trochę poprawić swoje polecenia suwaka. Ale Mariners mają tutaj inne ramię MLB.

2 strikeouty w doskonałych pierwszych inningach dla Bryana Woopic.twitter.com/tpDAuDjTjL

— młody żeglarz (@MiLBMariners)23 maja 2023 r

Klasa to wyjątkowy przypadek. Ale nadal niezwykle ekscytujące. Jest dynamicznym jeźdźcem. Jest napędzany przez koła klasy 70, które również odnotowały zwiększoną moc. Pomimo mniejszej sylwetki (5 stóp 9, 190 funtów), Clase uderza i nadal buduje więcej mięśni.

W tym roku przekroczył zeszłoroczną prędkość maksymalną 106 mil na godzinę kilkoma kijami o prędkości 109 mil na godzinę, zwiększając prędkość wyjściową o 3 mile na godzinę.W rezultacie Clase był gotowy do pobicia swojego rekordu kariery w każdej kategorii mocy. Jest także gotów pobić ubiegłoroczny skradziony bazowy wynik 55 i stać się jeszcze bardziej skuteczny.W tym sezonie ma bilans 28-32.

Zdolności chodzenia Clase'a, a także jego zdolności obronne w środku pola. Najważniejszą rzeczą jest być w pełni rozwiniętym graczem z pięcioma narzędziami. Mając zaledwie 21 lat i odnoszący już sukcesy w Double-A, Clase jest na dobrej drodze.

reklama

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

Henry Davis i Endy Rodríguez dla Buccos, kogo usunąłbyś z łapacza, aby oba ich kije trafiły do ​​wyjściowego składu? –@NickShearer04

Kłopoty w raju dla piratów w tym przypadku! Ta organizacja ma dwie najlepsze możliwości przyciągania uwagi w baseballu. I jedno i drugie zmusza ich prędzej czy później do wyjazdu do Pittsburgha. To interesująca sytuacja, nad którą jestem pewien, że dyrektor generalny Ben Cherington and Co. spędził sporo czasu na przemyśleniach. Ponieważ obaj wydają się być w bardzo podobnej linii czasu.

Rodríguez jest bardziej wyrafinowany za talerzem z nieco lepszym wyczuciem uderzenia, ale Davis ma większą przewagę w ofensywie dzięki swojej pozytywnej sile. Zdolność do ciągłego napędzania piłki w powietrzu i zaawansowana ofensywa

Zarówno Rodríguez, jak i Davis są strzelcami łapaczy, którzy mogą grać na innych pozycjach. Piraci mogą zostać zdeklasowani, ponieważ Davis widział ostatnio trochę akcji na prawym polu dla Double-A Altoona z karabinem na ramieniu. i coraz lepiej Myślę, że Davis może być umiarkowanym defensywnym łapaczem. Ale nadal nie jest zbyt dobry, jeśli chodzi o blogowanie i niektóre ogólne podstawy.

Chociaż Davis nadal poprawiał swoją grę w obronie. Ale większość jego potencjalnej wartości będzie pochodzić z jego kija. który ma 30-punktowy homer w połączeniu z silną zdolnością utrzymywania bazy. na końcu Myślę, że obaj mogą dotrzymać kroku Piratom na najwyższym poziomie, ale Rodríguez może być bardziej wartościowy, przyjmując szereg ról za talerzem w świecie, w którym obaj są gotowi do MLB. Wiedza Rodrígueza o grze sprawia, że ​​jest tak cenny.

Andy Rodriguez. To wszystko.pic.twitter.com/Emna9nQFKv

— Young Bucks (@YoungBucsPIT)16 maja 2023 r

Myślę, że Davis przyzwyczai się do prawego pola. i podzielić czas między siebie Wyciągnij wodę i złap rybę Jeśli Davis osiągnie swój potencjał ofensywny, Piratów nie będzie obchodzić, gdzie gra.

*Prawy obrońca* Henry Davis wystrzelił dziś swojego 10. homera i pokazał swoją pozytywną rękę na korcie. Chcesz zobaczyć, gdzie może kontynuować defensywę?pic.twitter.com/rLwTxRQoHZ

— Opactwo Leighton (@AramLeighton8)21 maja 2023 r

Z rotacji Tulsa Drillers [Dodgers Double-A Affiliate], kto twoim zdaniem jest najlepszy –@santiagouuu

Drillers mają najbardziej imponujące obroty w niższych ligach. Jak wszyscy już wiedzą, Dodgers wykonali niesamowitą robotę, poprawiając swoje umiejętności rzucania. Wiele par rąk na poziomie Double-A odnotowuje w tym roku duży skok. Prostopadle do każdego ramienia, a odpowiem poprawnie na pytanie.

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

Startowe ramiona Drillersów to: Nick Frasso (1,01 ERA), Kyle Hurt (1,17 ERA), Emmet Sheehan (1,85 ERA), Landon Knack (1,59 ERA), River Ryan (2,17 ERA) i Nick Nastrini (2,55 ERA).

Tulsa Drillers (spółka zależna Dodgers Double-A) ma jednych z najbardziej okropnych pracowników wśród nieletnich. Prowadzą Texas League w:

ERA: 2,93 (począwszy od ERA 1,79!)
K%: 29,8%
H/9: 0,9
% GB: 45%
OPBA: 0,192

— Opactwo Leighton (@AramLeighton8)24 maja 2023 r

Warto zauważyć, że Texas League to środowisko przyjazne pałkarzom. A fakt, że wszystkie startowe rotacje dla Drillerów są poniżej 3.00 ERA jest absurdalny.Każda ręka jest obrzydliwa na swój sposób. Ale Sheehan wydawał mi się najlepszą perspektywą.

Przy 6 stopach 5, 220 funtach wiatr Sheehana jest powolny i kontrolowany. a jego poród wymagał niewielkiego wysiłku. Jego niski kąt natarcia w pionie pozwala uderzać jego szybką piłką z lat 90. przez pałkarzy na szczycie strefy. A jego suwak/slot został skutecznie usunięty. Przeciwnicy trafili poniżej 0,100 w stosunku do jego suwaków i niewiele powyżej 0,110 w stosunku do zmiany. Oba mają potencjał, aby być bardziej na boisku i bardziej konsekwentne. Sheehan jest również najmłodszym członkiem grupy, ma 23 lata.

Liczby Kyle'a Hert to także coś, czego nie można przeoczyć. I jest bliżej Sheehana, niż ktokolwiek przypuszczał. Jego szybka piłka wyróżnia się w tym sezonie. Obecnie średnia prędkość wynosi 97 mil na godzinę. Jego zmiany wydają się zwiększać głośność. A suwak znacznie się poprawił w porównaniu z poprzednim sezonem. Hurt jest po „starszej” stronie w wieku 25 lat, ale jego rosnący talent w połączeniu z ogromnym zainteresowaniem dowodzeniem sprawia, że ​​podążanie za Hurtem jest jedyne w swoim rodzaju. w lepszej broni w tym systemie

Jak dobry jest AJ Smith-Shawver? –@Regan21124

To jest załadowane pytanie ... tak jak powinno być. Smith-Shawver Nie tylko ugruntował swoją pozycję najlepszego kandydata w systemie Braves, ale wspina się tak samo, jak każdy kandydat do rzucania w baseball, zarówno z punktu widzenia klasy, jak i rangi.

podczas gdy Smith-Shawver Technicznie rzecz biorąc, wybór w siódmej rundzie, Braves dali mu szacunkową gotówkę w drugiej rundzie, aby zrezygnował z zaangażowania w Texas Tech Smith-Shawver. Natychmiast pokaż rzeczy Ale zmagał się z pewnymi problemami z dowództwem w swoim pierwszym sezonie w Low-A, dwukierunkowym zobowiązaniu dla Texas Tech Smith-Shawver. jest bardzo silnym miotaczem i może uporządkować swoje dostawy poza sezonem.

reklama

Reklamy – treść znajduje się poniżej.

20-latek zmniejszył tempo chodu o 4% w tym sezonie, jednocześnie zwiększając wskaźnik uderzeń do 37. Jego szybka piłka ma średnio ponad 20 cali pionowego odliczenia. Daj swojemu przeciwnikowi zasięg 0,650 OPS z parą niszczycielskich piłek, które mogą obejmować duże pole ligowe, jeśli uda mu się bardziej konsekwentnie znaleźć te pozycje.

Posiadanie Smitha-Shawvera w randze Triple-A jest bardzo agresywne. Ale ma wystarczająco dużo talentu, aby pokonać przeciwników, których średni wiek to około siedmiu lat. Inną ważną częścią tej historii jest to, że Braves mogą chcieć zobaczyć, jak ich szczytowe okazje do rzucania przy użyciu „normalnych” piłek bejsbolowych, a nie tych wstępnie przypiętych w Lidze Południowej, co może skutkować tchórzliwymi informacjami Jeda. Prezes Cubs, Hoyer, niedawno cytował to jako część powodu, dla którego tak chętnie promują Bena Browna do Triple-A.

Ze Spencerem Striderem jako idealnym archetypem atletycznego miotacza z szybką piłką do trzymania. Łatwo więc ekscytować się rozwojem Jeśli jest w 60% Striderem (jest bardziej utalentowany), myślę, że Braves byliby dość niezręczni. Alert spoilera: Smith-Shawver. W nadchodzących tygodniach pojawi się na naszej zaktualizowanej liście 100 najlepszych.

reklama

MLB Prospect Mailbag: Dodgers Pitching Factory Reloaded (2024)

FAQs

Who is the 6 8 pitching prospect? ›

MIAMI - At 6-foot-8, Miami Marlins prospect Eury Pérez towers above most pitchers.

Who is the number 1 pitching prospect? ›

Prospect Rankings
RankPlayereta
1Andrew Painter2025
2Brandon Pfaadt2023
3Mick Abel2024
4Owen White2023
1 more row

Who is currently pitching a perfect game? ›

The first known use of the term perfect game was in 1908; its current definition was formalized in 1991. In Major League Baseball (MLB), it has been achieved 24 times – 22 times since the modern era began in 1901, most recently by Domingo Germán of the New York Yankees on June 28, 2023 against the Oakland Athletics.

References

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Frankie Dare

Last Updated:

Views: 5971

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Frankie Dare

Birthday: 2000-01-27

Address: Suite 313 45115 Caridad Freeway, Port Barabaraville, MS 66713

Phone: +3769542039359

Job: Sales Manager

Hobby: Baton twirling, Stand-up comedy, Leather crafting, Rugby, tabletop games, Jigsaw puzzles, Air sports

Introduction: My name is Frankie Dare, I am a funny, beautiful, proud, fair, pleasant, cheerful, enthusiastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.